Variable resistor 200 kOhm S16KN1-B200K 5pin with switch, stem L=15mm
Vendor code: 25519
not in stock
Повідомити про наявність
Доступные скидки
Название Скидка Скидка, % Цена
Accuracy20 %
Resistance200 кОм
CurveB
Resistor power0.125 W