Variable resistor 500 kOhm S16KN1-B500K 5pin with switch, stem L=15mm
Vendor code: 25520
not in stock
Повідомити про наявність
Доступные скидки
Название Скидка Скидка, % Цена
Accuracy20 %
Resistance500 кОм
CurveB
Resistor power0.125 W