Varistor B72540V3140S272 (=CN2220S14BAUTOE2G2)
Vendor code: 28284
in stock (2361 pc.)
Доступные скидки
Название Скидка Скидка, % Цена
Voltage Rating AC: 14 VAC
Voltage Rating DC: 16 VDC
Package/Case: 2220
Varistor Voltage: 22 V
Clamping Voltage: 40 V